Mitsubishi Electric gaiss-ūdens siltumsūknis

Mitsubishi Electric gaiss-ūdens siltumsūknis
ar iebūvētu siltā ūdens tvertni iekšējā blokā – ECODAN sērija

Unikāls jaunums tirgū – gaiss–ūdens siltumsūknis no Mitsubishi Electric. Augsts siltuma efekts pie zemām ārpustelpu temperatūrām – silti un patīkami arī tad, kad ārā ir patiešām auksts.

ECODAN ir pilnīga siltuma un siltā ūdensapgādes sistēma. Siltumsūknis ņem enerģiju no āra gaisa un novirza to tālākai radiatoru ūdens uzsildīšanai, grīdas apsildei vai siltā ūdens sagatavošanai. 

Parastie siltumsūkņi samazina savu siltuma kapacitāti līdz ar ārpustelpu temperatūras pazemināšanos. Pateicoties mūsu patentētajai Zubadan ārējās daļas tehnoloģijai, nominālā siltuma kapacitāte paliek nemainīga līdz -15°C. Šī funkcija garantē arī siltuma ražošanu līdz -28°C.

ECODAN – gaiss–ūdens siltumsūknis ir piemērots dažādiem māju izmēriem un ir rūpīgi veidots tā, lai ražotu silto ūdeni gan radiatoriem, gan grīdas apsildes sistēmai.

ECODAN tehnoloģija ir izveidota tā, lai izturētu nākotnes prasības pret silto ūdeni un apkuri. Viegli uzstādīt, zems enerģijas patēriņš un unikāls siltuma efekts – Ecodan ir ideāls gan projektētājiem, gan montētājiem, gan lietotājiem

Kobinējamais gaiss–ūdens siltumsūknis

Gaiss–ūdens siltumsūkņu risinājumi, kuriem ir plašs modeļu jaudas diapazons un varēs pielāgot jebkuram apkures jaudai un risinājumam. 

Šo sistēmu var modulēt pēc klienta vajadzībām, t.i., pieslēgt jebkura tilpuma boileri, dzesēšanas fankoilu, elektrisko piesildītāju un pat saules kolektorus.


ZUBADAN INVERTER
Zubadan Inverter ārējais bloks (PUHZ-SHW112YHA) ir jaunāko tehnoloģiju siltumsūknis, kas, pateicoties patentētajai „Flash-injection” freona iešprices tehnoloģijai, nodrošina iekārtas nominālo siltuma jaudu līdz -15°C un garantētu sildīšanu līdz -25°C.

POWER INVERTER

Power Inverter ārējo bloku sērija (PUHZ-SW) nodrošina augstu sildīšanas jaudu ar maksimāli augstāko lietderību. Power Inverter ārējie bloki nodrošina siltuma jaudu līdz 25kW un garantētu sildīšanu līdz -20°C.
Ar šādu siltumsūkni var apkurināt nelielus dzīvokļus, privātmājas un pat lielus rūpnieciskos objektus. Iekārtu sildīšanas jaudas diapazons ir, sākot no 3,5kW līdz pat 31,5kW ar vienu ārējo bloku, bet, ja nepieciešama lielāka jauda, tad ir iespējams saslēgt kopā vairākas iekārtas, lai nodrošinātu nepieciešamo jaudu.

Šo siltumsūkni var saslēgt dažādos variantos – paralēli ar cietā (malka, ogles) vai šķidrā kurināmā (gāze, degviela) katlu vai uzstādīt kā pamata apkures veidu.