PANASONIC gaiss-gaiss siltumsūkņi

Panasonic gaiss-gaiss siltumsūkņu
galvenās priekšrocības

Šie modeļi tiek ražoti speciāli Skandināvijas reģionam (kas ir vistuvākais Baltijas klimatam).

Principiālā atšķirība ir tā, ka Skandināvijas modeļi ir paredzēti nepārtrauktam diennakts darbam ziemeļvalstu ziemā pie zemām temperatūrām (–25°C līdz –30°C) un ar paaugstinātu mitruma daudzumu gaisā (ziemeļu piejūras klimats).

Šie modeļi Skandināvijā tiek izmantoti kā pamatapkure visu apkures sezonu (astoņus mēnešus gadā). Visiem nopietnajiem ražotājiem ir speciāli siltumsūkņu modeļi tieši Skandināvijas reģionam. Šajos modeļos realizēti īpaši tehniskie risinājumi.

Svarīgākie no tiem:

  • Programmnodrošinājums, kas palīdz saglabāt pēc iespējas labāku apsildīšanas koeficientu COP un efektīvu ledus atkausēšanu ārējā blokā (Defrost) pie pazeminātām temperatūrām.
  • Kartera apsildes sistēma – nodrošina kondensāta izvadīšanu no ārējā bloka, pie zemām ārējā gaisa temperatūrām un liela gaisa mitruma. 
  • Kompresora apsildes sistēma – ieslēdzas, kad siltumsūknis ir izslēgts (pie mīnus temperatūras). Tas ir nepieciešams, lai nepieļautu hidraulisko triecienu kompresora palaišanās brīdī pie zemām gaisa temperatūrām (zemāka par –20°C). 
  • Speciāli iekšējā un ārējā bloku ventilatoru motori (paredzēti nepārtrauktai diennakts ekspluatācijai ziemas apstākļos). . SCROOL kompresors – ar paaugstinātu saspiešanas pakāpi.

Šos modeļus atšķirt ir samērā viegli – jāskatās, vai ražotājs ir norādījis, ka ir iespējama darbība pie superzemas ārējās temperatūras –30°C.
Ja uzrādīta temperatūra –15°C (kā likums – īslaicīgi) – šie modeļi ir domāti Centrāleiropai, bet ja uzrādīta temperatūra –5°C – tad Dienvideiropai.

Kā Jūs saprotat, ražotāji ne vienmēr ir gatavi ieguldīt papildus līdzekļus Skandināvijas modeļos. Mērķis ir vairāk nekā saprotams – nodrošināt savu produktu augstu efektivitāti un paaugstinātu drošību Skandināvijas specifiskajos laika apstākļos.

Sakarā ar augstāk minēto, lai izvēlētos sev patiešām pareizos siltumsūkņus, pārliecinieties vai Jums tiek piedāvāti modeļi atbilstoši Latvijas laika apstākļiem.Pretējā gadījumā dārga iekārta var iziet no ierindas jau pirmajā ziemā (hidrotrieciens vai kompresora iestrēgšana, ārējā iztvaikotāja neatgriezeniska deformācija,ventilatora salūšana utt.), bet negodīgs pārdevējs var noņemt garantiju, atsaucoties uz to, ka iekārta ir strādājusi pie neatļautas temperatūras (zemāk par –15°C).

Ņemot vērā minēto, ja gribat iegādāties gaisa siltumsūkni, kas paredzēts uzstādīšanai Latvijā, tam jābūt paredzētam nepārtrauktai darbībai pie āra temperatūras–25°C (un zemāka). 

Minētās prasības apstiprina ražotājs un sertificēts siltumsūkņu servisa centrs!

Ja jums ir jautājumu par Panasonic gaiss-gaiss siltumsūkņiem, lūdzu, sazinieties ar mums jums ērtā veidā.

Aizpildiet formu blakus vai izvēlieties citu saziņas veidu sadaļā Kontakti

Sadarbībā ar aizdevums.lv piedāvājam preču nomaksas kredītu

Izmantojiet aizdevuma kalkulatoru
lai aprēķinātu preces ikmēneša izmaksas.

Ja jums ir vairāk jautājumu, lūdzu sazinieties ar mums.

Kontakti