Mitsubishi Electric gaiss-gaiss siltumsūkņi

Mitsubishi Electric gaiss-gaiss siltumsūkņu
galvenās priekšrocības

Enerģiju taupoši, videi draudzīgi un vienmēr tehnoloģiju priekšgalā.

Siltumsūkņi ir paredzēti privātpersonām, kuras meklē gudras, enerģiju taupošas sistēmas apsildei, dzesēšanai vai cita veida iekštelpu klimata uzlabošanai savai privātmājai vai vasarnīcai. Mūsu siltumsūkņi palīdzēs ietaupīt uz lielajām izmaksām, un vienlaicīgi tu iegūsi patīkamāku iekštelpu klimatu. Turklāt tie ir iecietīgi pret vidi un samazina oglekļa dioksīda emisiju.

Atrodi optimālo siltumsūkni tieši savam mājoklim! Izvēlies pie sienas vai griestiem stiprināmu vai uz grīdas novietojamu, vai aizvērtu kanālu modeli!

Viss mūsu siltumsūkņu sortiments ir piemērots jebkādu dzīvojamo vai darba telpām. Pie mums tu vari iegūt tirgū klusāko agregātu ar skaistu dizainu un daudzām novietošanas iespējām. Ja esi alerģisks vai jutīgs pret smakām, tad ir pieejama iekārta ar efektīviem filtriem, kas palīdzēs uzturēt gaisu telpās svaigu un patīkamu.

Neatkarīgi no laikmeta Mitsubishi Electric gaisa kondicionēšanas iekārtu projektētāju prioritāte vienmēr ir bijis cilvēks. Mēs nepārtraukti mēģinām saprast, kā jūtas cilvēki un kā mēs varam palīdzēt nodrošināt komfortablu un veselīgu vidi. 

MSZ-FH sērija ir mūsu gaisa attīrīšanas, kustību sensoru un gaisa plūsmu tehnoloģiju kombinācijas labākais sasniegums, tā parāda mūsu panākumus tāda gaisa siltumsūkņa radīšana, kura augstākā prioritāte ir veselīga vide.

ModelisMSZ-FH25VEHZMSZ-FH35VEHZMSZ-FH50VEHZ
Siltuma jauda (kW)
Siltuma jauda pie -15°C*
Siltuma jauda pie -25°C*
Nom. (Min-Max)   3,2 (1,0 – 6,3)
3,2
1.7
4,0 (1,0 – 6,6)
4,0
2.6
6,0 (1,7 – 8,7)
6,0
3.7
Elektribas patēriņš (kW)Nom.0.60.81.5
Dzesēšanas jauda (kW)Nom(MIn-Max)2,5 (0,8 – 3,5)3,5 (0,8 – 4,0)5,0 (1,9 – 6,0)
EER / SEER5.15/9.14.27/8.93.52/7.2
COP / SCOP**5.52/4.95.0/4.84.05/4.2
Enerģijas klase dzesēšana/sildīšana   A+++/A+++A+++/A+++A+++/A+++
Sildīšana-25~+24-25~+24-25~+24
Dzesēšana-10~+46-10~+46-10~+46
Platība, kādu paredzēts apsildītm2Līdz 60 m2Līdz 80 m2Līdz 110 m2

* Garantēta darbība līdz -25°C temperatūrai. ** SCOP Seasonal Coefficient of Performance
(sezonālais lietderības koeficients – sagaidāmā efektivitāte gada laikā).

Mitsubishi Electric gaisa siltumsūkņi

HERO MSZ-LN – jaudīgais siltumsūknis Varonis ne tikai padarīs uzturēšanos telpā patīkamāku, bet arī būs elegants un moderns dizaina elements. 

Pateicoties inovatīvajam, vizuālajam izskatam, tas saņēmis Good Design Awards dizaina balvu 2016. gadā. Siltumsūknim ir manuāla pults, ar kuras palīdzību iespējams iestatīt nepieciešamo gaisa temperatūru, kas ļauj uzturēt telpu siltu arī prombūtnes laikā. 

Pieejamas četras siltumsūkņa krāsas – balta, perlamutra balta, oniksa melna un rubīna sarkana.

Mitsubishi Electric LN serijas buklets (Uzklikšķiniet, lai atvērtu)

Mitsubishi Electric gaisa siltumsūkņu modeļi

Deluxe serijas Mitsubishi Electric MSZ-FH kirigamine gaiss-gaiss siltumsūknis

Pilns tehniskais apraksts/buklets
Mitsubishi electric FH serija buklets
MITSUBISHI ELECTRIC DELUXE Sērijas MSZ-FH lietošanas instrukcija

Iekārtu cenas var uzzināt, zvanot pa tālruni 26 331 441 vai sūtot informāciju uz e-pastu: kristaps@silta-maja.lv!

Mitsubishi Electric Ventilācijas iekārtas Lossnay

Daudzas problēmas mājās vai darba vietā var rasties sliktas gaisa kvalitātes dēļ. Gaisa kvalitāte tiek uzskatīta par vienu no nemiera, darba ražīguma un kavēšanas cēloņiem. 

Ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmas ierīkošana mājās vai darba vietā ir labs priekšnoteikums labākai saskarsmei cilvēku starpā, kā arī labākiem sadzīves apstākļiem. 

Bieži vien galvenais iemesls, kāpēc netiek ierīkotas ventilācijas vai gaisa kondicionēšanas sistēmas, ir to augstās ierīkošanas un ekspluatācijas izmaksas, tādēļ „Mitsubishi Electric” ir izstrādājis ventilācijas iekārtu „Lossnay” ar unikālu patentētu siltummaini ar gaisa mitruma atgūšanu.

Lossnay ventilācijas iekārta vasaras karstajā periodā var darboties, tā ka ienākošais āra gaiss apiet siltummaini, un tādēļ situācijās, kad telpu temperatūra ir augstāka nekā ārā, tad ar pieplūdes gaisu, kam ir zemāka temperatūra, var atdzesēt telpu. 

Telpas karstais gaiss, neuzsildot ienākošo gaisu, tiks izvadīts ārā. Šāda tehnoloģija nodrošinās telpu ar svaigu gaisu, nepaaugstinās telpas temperatūru, kā arī palīdzēs dzesēšanas sistēmai ātrāk un ekonomiskāk uzturēt telpā vēlamo temperatūru.

Mūsdienīgās kontroles iespējas

Iespēja vadīt savu gaisa siltumsūkni ar SMS, ja mājā ir pieejams bezvadu internets, vadība iespējama ar speciālas aplikācijas palīdzību no jūsu viedtālruņa, datora vai planšetdatora.

Mitsubishi Electric pēc klientu izteiktām vēlmēm ir radījis GSM uztveršanas un vadības bloku (ME Control), ar kura palīdzību jūs varat attālināti kontrolēt lielāko daļu siltumsūkņa funkcijas, kas ir uz vadības pults, neatrodoties tam blakus. 

Ar šo GSM vadības bloku var kontrolēt MSZ-GE, MSZ-FH un MSZ-EF sērijas gaisa siltumsūkņus. Jūs varēsiet uzstādīt siltumsūkņa darbības režīmu (dzesēšana vai sildīšana), vēlamo temperatūru, ventilatora režīmu, gaisa plūsmas virzienu lāpstiņu režīmu un citas funkcijas. Jums tikai jānosūta SMS uz GSM vadības bloku, un viss. 

Šī siltumsūkņu attālinātā vadība ir noderīga vasarnīcu, viesu namu īpašniekiem vai citām ēkām, kas netiek regulāri apdzīvotas, bet ir nepieciešama apkure saimnieka prombūtnes laikā.

Video materiāli par Mitsubishi Electric iekārtām